Zinzino testas – Omega 6 ir Omega 3 tyrimas

Zinzino testas pagrinde yra skirtas sužinoti mūsų Omega 6 ir Omega 3 santykį, bet tai dar toli gražu ne viskas, ką parodo šis kraujo tyrimas.

Bet pradėkime nuo to, jog Zinzino Balancetest galite įsigyti su ženklia nuolaida mūsų internetinėje parduotuvėje bei gauti išsamią tyrimo atlikimo ir jo rezultatų analizės nemokamą konsultaciją.

Zinzino testo principas

Zinzino testas atliekamas savarankiškai savo namuose. Pakuotėje yra visos tam skirtos priemonės ir išsami instrukcija kaip tą atlikti. Kilus papildomiems klausimams – pakonsultuosime nemokamai.

Pats kraujo tyrimas atliekamas pažangioje Norvegijos laboratorijoje “Vitas”, o Zinzino BalanceTest pakuotėje esančios priemonės yra skirtos paimti kraują iš piršto bei užlašinti jį ant tam skirto specialaus popieriaus ir išsiųsti paštu į Norvegiją.

Ką parodo Zinzino tyrimas

Tuomet “Vitas” laboratorijoje ištiriamas kraujo mėginys bei jo rezultatai įkeliami į interneto platformą zinzinotest.com ir tada belieka suvesti savo BalanceTest kodą, kuris būna prekės pakuotėje ir matysite eilę savo parametrų:

  • Omega 6 ir Omega 3 santykį
  • Omega 9, Omega 6, Omega 3 kiekius jūsų kraujo ląstelėje.
  • Sočiųjų riebalų rūgščių (palmitino, stearino) kiekius kraujo ląstelėje.
  • Ląstelių membranos laidumą.
  • Psichinį atsparumą.

Kaip matote, Zinzino testas mums suteikia daug svarbios informacijos apie situaciją mūsų organizmo ląstelėse. Jis parodo, kokie riebalai dominuoja mūsų mityboje ir kokių riebalų suvartojame per mažai. Kad sveikata būtų gera, mums reikia, jog būtų balansas šiuo klausimu.

Visgi, didžioji dalis tyrimų rodo, jog Omega 3 riebalų rūgščių žmonės suvartoja kur kas mažiau nei reikėtų, dėl to prastėja tam tikros mūsų organizmo funkcijos, vystosi lėtiniai uždegimai, kurie turi rizikos peraugti ir į rimtus sveikatos negalavimus.

Komunikuokime

Zinzino Omega 3 tyrimas yra parastas atlikti bei tikslus, nes jį tiria aukščiausio lygio Norvegijos laboratorija, todėl bent 1 kartą rekomenduotume jį pasidaryti kiekvienam, jog žinoti riebalų rūgčių situaciją savo organizme.

El.paštas: info@sveikatosmokslas.lt

Telefonas: +370 657 84717.

1 komentaras apie “Zinzino testas – Omega 6 ir Omega 3 tyrimas”

Parašykite komentarą