Zinzino Balance Oil – žuvų taukai ir polifenoliai

Zinzino Balance Oil – žuvų taukai su polifenoliais, kurie yra išgaunami iš itin aukštos kokybės alyvuogių aliejaus.

Zinzino žuvų taukai yra parduodami tiek skystu pavidalu, tiek ir kapsulėmis. BalanceOil – skysti žuvų taukai, kurie yra pilstomi į 300ml ir 100ml buteliukus.

Omega 3 kiekis Zinzino Balance Oil sudėtyje

Zinzino Balance Oil 12ml normoje yra 2,5 gramų Omega 3 riebalų rūgšties, iš kurių 1,3 gramų EPR ir 700mg DHR, kurios mums yra pačios reikalingiausios.

Polifenoliai

12ml kiekyje yra 3,5mg polifenolių. Kodėl tai svarbu? Alyvuogių aliejaus polifenoliai padeda apsaugoti kraujo lipidus nuo oksidacinės pažaidos. Tad tai papildoma Omega 3 apsauga ir būtent dėl to Zinzino Balance Oil yra ypatingas.

Būtina paminėti, jog daug polifenolių turintis ankstyvojo derliaus ypač tyras alyvuogių aliejus yra ženkliai brangesnis nei įprastas alyvuogių aliejus. Dėl šios priežasties ir Zinzino žuvų taukai yra brangesni nei kiti rinkoje esantys Omega 3 papildai, kurių sudėtyje nėra polifenolių.

Kitos medžiagos

Taip pat Zinzino Balance Oil papilduose yra D3 vitamino, Oleino riebalų rūgšties (Omega 9), tokoferolių. Šios medžiagos yra taipogi vertingos žmogaus organizmui bei stiprina imunitetą.

Parduotuvė

SveikatosMokslas.lt svetainėje galite užsakyti Zinzino Balance Oil papildų ir mes juos pristatysime per 2-5 darbo dienas. Taip pat siūlome pasvarstyti apie Zinzino balanceTest įsigijimą. Tai omega 3 ir kitų riebalų rūgščių tyrimas, kuris padeda suprasti kokie riebalai dominuoja mūsų mityboje, o kurių suvartojame per mažai.

Kilus klausimams kviečiame susisiekti el.paštu info@sveikatosmokslas.lt arba telefonu +370 657 84717.

Parašykite komentarą