Šafrano nauda – patvirtinta mokslo

Šafrano nauda jau buvo žinoma gilioje senovėje, o šiuolaikinis sveikatos mokslas tyrimais patvirtino šį faktą.

Mokslininkai nustatė, jog šafranas turi ypatingą naudą mūsų nervinei sistemai, smegenų veiklai, akims.

Tyrimai rodo, jog žmonės vartoję šafraną ar iš jo pagamintus papildus, pajautė eilę teigiamų pojūčių. Buvo atrasta, jog reguliarus šafrano vartojimas stabdo pagrindinių aklumą sukeliančių ligų vystymąsi, lengvina migrenos bei depresijos simptomus.

Taip pat daugėja pranešimų, jog šafranas turi ir priešvėžinių savybių, nes yra stiprus antioksidantas. Tad tokiu atveju šafrano nauda įgauna dar didesnę vertę ir gali būti vartojamas kaip prevencinė priemonė.

Svarbu, kad šafranas būtų kokybiškas

Įsigyti kokybiško šafrano ne taip ir paprasta, nes produkto vertė labai priklauso nuo to, kaip produktas yra auginamas ir paruošiamas prekybai. Šafrano bioaktyvios medžiagos yra labai jautrios terminiam apdorojimui, todėl nežinant ar tiekėjas išties patikimas ir atsakingas, galima nusipirkti tiesiog bevertį ar mažavertį produktą, kuris neatitinka prašomos kainos.

Dėl šių priežasčių, patikimo gamintojo šafrano papildai yra vienas iš racionaliausių pasirinkimų, nes tiksliai gauname nurodytą šafrano veikliųjų medžiagų kiekį ir galime tikėtis efektyvaus poveikio mūsų organizmui.

Šafrano papildai tabletėmis

Teigiama, kad kokybiški šafrano papildai turi teigiamą poveikį mūsų nuotaikai bei miegui. Šafrano papildai dažnai įvardijami ir kaip natūralūs antidepresantai ir gali būti vartojami lengvos depresijos formos gydymui.

Mūsų organizacija rekomenduoja Švedijos kompanijos “Zinzino” aukštos kokybės maisto papildus. Zinzino Viva – papildas su šafranu, kurio kaina mūsų parduotuvėje yra 27 eurai su nuolaida.

Užsakytą prekę pristatysime per 2-5 darbo dienas, o Kauno mieste produkto atsiėmimas nemokamas. Tai yra be siuntimo išlaidų.

Kilus klausimams kviečiame susisiekti el.paštu info@sveikatosmokslas.lt arba telefonu +370 657 84717.

Parašykite komentarą